Gülümsemeniz…Bizim Tutkumuz


Dişleriniz ağrıyor ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz?
Dişleriniz yüzünden gülümsemeyi mi unutunuz?
Sizlere en iyi diş tedavisini sunuyor ağrılarınızdan, çürüklerinizden kurtarıyor ve gülümsemenizi sizlere geri kazandırıyoruz!


Randevu Al!
Tedavilerimiz

Mutlu gülüşleriniz için sizinleyiz...


Şeffaf Plak (Telsiz Ortodonti)

Tel takmadan dişlerinin düzelmesini isteyen hastalarımıza sunduğumuz, dijital ortodontik tedavi teknolojisi ile kişiye özel üretilen invisalign şeffaf plakları ile yapılan telsiz, estetik ortodontik tedavi seçeneğidir.


Detaylı Bilgi!

Ortognatik Cerrahi

Ortodontik problemler dişlere, çenelere veya her ikisine bağlı olabilmektedir. Dişsel problemler olan çapraşıklık, dişlerin arasında boşluk olması, kapanış bozuklukları yalnızca ortodontik tedavi ile düzeltilebilir.


Detaylı Bilgi!

Yetişkin Ortodontisi

Birçok farklı yöntem yetişkinlerde bu tedavileri cazip hale getirmekte, sağlıklı bir diş yapınız varsa kendi dişlerinizle doğal ve güzel bir gülümsemeye sahip olmanızı sağlamaktadır.


Detaylı Bilgi!

Çocuk Ortodontisi

Ortodontistle ilk tanışmanın 6-7 yaş civarında yapılmasını tavsiye ederiz. Bu dönemde süt dişleri ve kalıcı dişler ağızda olduğu için karışık dişlenme olarak adlandırılır...


Detaylı Bilgi!

Braket Çeşitleri

Ortodontide sabit tedavilerin temelini bütün dişlerin üzerine yapıştırılan braketler beraberinde diş telleri oluşturmaktadır. Geçmiş yıllarda kullanılan ve günümüzde de tercih edilen klasik braketlerde tellerin üzerine sabitlenmesinin sağlanması için...


Detaylı Bilgi!

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Mine ve dentin yapısı nedeni ile normalden daha koyu renkli dişlerin ve çeşitli nedenlerle üzerinde meydana gelen renklenmelerin giderilmesi için, yapılan işlemlere Diş Beyazlatma-Bleaching denir.


Detaylı Bilgi!
Randevu Al!

Size en iyi hizmeti ve tedaviyi sunmak için bekliyoruz. Bizimle iletişime geçin!


İletişime Geç!